Світлана Талан

Світлана Талан є членом Національної спілки письменників України з 14.10.14 року (див. копію), автор багатьох творів, відомих в Україні та за її межами (Канада, Казахстан, Росія, Білорусь).

Світлана Талан пише українською та російською мовами. Наразі у її добірці такі видані 20 книг.

Твори письменниці увійшли до електронних збірників –  дитячих: «Новорічна казка», «Подарунки від святого Миколая», «Різдвяна казка» та збірника для дорослих «Відлуння любові: жінки».

Ці книги беруть участь в благочинній акції: за їх допомоги письменники України збирають гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО.

Її твори отримали низку нагород та відзнак, у тому числі Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики «Коронація слова». Світлана Талан також має відзнаку «Золотий письменник України», яку отримують письменники, чиї наклади перевершили 100-тисячний наклад творів, написаних українською мовою.   

 ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» Міністерства освіти та науки України комісією з української літератури Науково-методичної експертизи художнє видання «Розколоте небо» зробило висновок «Схвалити для використання в загальноосвітних навчальних закладах» (протокол №1 від 25 січня 2018 року).

За активну громадську позицію, роботу з молоддю та внесок у розвиток літератури Світлана Талан отримала низку нагород, у тому числі медаль «За жертовність і любов до України» від Української православної церкви Київського патріархату за підписом Патріарха Філарета, нагрудний знак «Народні герої» тощо. Письменниці присвоєно звання «Почесний громадянин м. Сєвєродонецька» (2017)

З вересня 2017 року С. Талан обрана відповідальним секретарем Національної спілки письменників України Луганської області. 

 

 

 

Публикации в «Палисаднике»

  1. № - Чи не завадить кохання «Убити Антиципатора»?