Любов Яковенко

Філолог, дошкільний працівник із багаторічним стажем, дитячий автор. Мешкає в Харкові. Освіту отримала в Харківському педагогічному училищі (дошкільний відділ) та Харківському державному університеті (філологічний факультет).

Любов Василівна більше тридцяти років присвятила роботі з дітьми: спочатку працювала вихователькою, потім очолила дитячий садок у  Харкові.

Багаторічний досвід роботи з малюками допомагає їй створювати цікаві оригінальні твори для дітей різного віку — від народження й до 8-10 років.

Можливо, саме робота з малятами вплинула на стиль автора. Л. Яковенко — багатожанрова письменниця: серед її видань можна знайти вірші й казки, байки й оповідки, казки-монофони й мирилки, загадки й лічилки, азбуки з букварями й веселі віршики з математичним ухилом, вірші з англійськими вкрапленнями і драматургію для лялькового театру. Та особливістю її творів є коротке викладення сюжету. Вона — майстер малих літературних форм.

На цей час Л. Яковенко працює у видавництві «Ранок» на посаді спеціаліста зі зв’язків із громадськістю, де паралельно видає методичні посібники для дошкільних працівників і вчителів початкової школи.

Кількість творів цього автора нараховує близько трьох сотень видань у вигляді маленьких, а інколи й досить великих книжок, надрукованих у дев’яти видавництвах України, в тому числі — і в профільних методичних журналах.

Л. Яковенко пише й друкується українською та російською мовами. Також шукає себе в написанні невеликих творів англійською.

Публикации в «Палисаднике»

  1. №2 2018 (16) - «Як Мишко «мертву голову» переміг», оповідання