Анна Ходко

Народилася у Києві 14 травня 1984 року. З дитинства захоплюється мистецтвом, поезією, музикою та усім прекрасним. Переконана: це робить кращими як нас самих, так і наше життя.

Перші вірші та оповідання писала ще в школі. Студенткою третього курсу Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури почала роботу у Національному художньому музеї України. Там стала автором лекцій, екскурсій, навчальних програм і виставок для дітей та родин.

Після довгої перерви, 2017 року знову повернулася до активної літературної творчості та почала публікувати свої роботи. Більше полюбляє дитячі твори. На її переконання, саме дитячий письменник має найбільш відповідально ставитися до кожної думки, втіленої у словах, і в той самий час бути абсолютно щирим у них. 

Її вірші для дітей публікувалися у журналах «Мамине сонечко», «Пізнайко», канадському часописі «Разом». Оповідання-казки для дітей — у журналах Мамине сонечко і Малюк Котя. Також вірші в альманасі «Душа автора» (весна-2018, літо-2018). Пишається співавторством у створенні дієкниги «Динаміка» до однойменного виставкового проекту у НХМУ.

У квітні 2018 року отримала третю премію у конкурсі «Світло у вікні», де представляла свою поезію.

За своє найвагоміше досягнення вважає перемогу у літературному конкурсі «Корнейчуковська премія» 2018 року, коли її повість «Смарагдовий ґудзик» посіла перше місце.

Публикации в «Палисаднике»

  1. №3 2018 (17) - «Смарагдовий ґудзик або пригоди зненацька», повість