Юлія Баткіліна

Народилася у Харкові в 1983 році, і з того часу завжди туди повертаюсь. Колекціоную ріки і моря, зараз маю у своїй колекції  чотири моря і більше десятка річок.

Пишу вірші і прозу, скільки себе пам’ятаю, двомовна, але першу половину мого життя домінувала російська, а зараз набагато більше пишу українською.

Улюблений жанр – фантастика, міська легенда, тільки останні три роки мене так сильно вражає буденне життя і любов до простого – клаптика землі чи зарослого бур’яном двору, старої вулиці чи старого вірного собаки. До людей. До всесвіту.

Автор трьох друкованих книг («Старая башня», роман, 2006 рік, АСТ, Москва; «Песни мельничного колеса», 2013 рік, «Более другое», Мінськ; «Клан Росомахи», фантастична повість, 2016 рік, Stellar, Одеса). Готується до виходу книга поезій «Плетиво» в співавторстві з Марією Микицей.

Автор жмутку записок на паперових листках, трьох коробок шкільних зошитів на антресолях і купи файлів на жорсткому диску . Отже ще маю над чим працювати.

Учасник літературного об’єднання Networчі. Отже – співорганізатор літературних вечорів, літературних вистав та інших літературних заходів у Харкові.

Веб-сайт – www.juliabatkilina.net                                                                                         

Сторінка об’єднання –- https://www.facebook.com/networchi/  

Публикации в «Палисаднике»

  1. №1 2017 (11) - «Вічна історія»