Богдан Ковальчук

 

КОВАЛЬЧУК БОГДАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Народився 3 вересня 1989 року в Києві у родині вчителів. Закінчив гімназію «Києво-Могилянський колегіум» 2007-го, а 2014-го здобув диплом Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Із вісімнадцяти років працював у журналістиці та PR. Дописував до Інтернет-видань «Обозрєватєль», «112.ua», «Українська правда», «Український погляд» та інших, а також до газет «Молодь України», «Моя візитка – Всесвіт», «Шлях перемоги», «Українське слово». Був головним редактором видань «Хмаро4ос» та «Наша освіта».

Активно займався громадською діяльністю. У 2010-2011 роках очолював громадську ініціативу «Покоління Майдану», що займало виразно проукраїнську позицію. За даними Агентства Стратегічних Досліджень, у згаданий період увійшов до двадцятки найупливовіших молодіжних лідерів України. Від 2008-го року є членом Національної спілки журналістів України.

Прозаїк та, за його власними словами, «недопоет». Пише українською та білоруською мовами. Активно займається волонтерською діяльністю.